Konkurs Ekologiczny

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

W dniach 15 – 16 październik 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym pn.: „I ja mogę chronić przyrodę”, organizowanym przez ZSZ z Brodnicy i Brodnickie Towarzystwo Przyrodnicze.
Konkurs miał na celu zwrócenie uwagi min. na znaczenie ochrony przyrody, unikatowe walory przyrodnicze i poznanie działań podejmowanych w parkach narodowych.
Konkurs przeprowadzony został w kategorii grupowej i indywidualnej. W kategorii grupowej uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce, a w kategorii indywidualnej uczeń naszej szkoły Aleksander Zone, wywalczył drugie miejsce. Gratulujemy!.
Nagrody i upominki rzeczowe dla uczestników ufundowane zostały przez WFOŚ i GW oraz Starostwo Powiatowe w Brodnicy.

Skan 029 Skan 028 Skan 027 Skan 026 Skan 013 Skan 012 Skan 005 Skan 003 Skan 002

Related Posts