Bal w Operze

Jak oryginalnie, niebanalnie, a przede wszystkim inaczej spędzić bal studniówkowy? Odpowiedź na to pytanie znaleźli organizatorzy (dyrekcja, rodzice i uczniowie LO SPSK w Górznie) – studniówki. Tę wyjątkową uroczystość zaplanowali w baśniowej scenerii Opery Novej w Bydgoszczy w dniu 17 stycznia br., na jednej z najatrakcyjniejszej, pod względem widowiskowym operetce pt.: „My Fair Lady”. Uczniowie LO SPSK wraz z dyrekcją, gronem pedagogicznym i opiekunami po teatralnej uczcie duchowo – rozrywkowej, udali się na „ucztę dla podniebienia”, czyli kolację w eleganckiej, popularnej wśród artystów restauracji „Maestro”.

Studniówkowy wyjazd okazał się wręcz magiczny, gdyż zimowa aura i późna pora, stworzyły wyjątkową i niezapominaną atmosferę, która zapewne na długo pozostanie w pamięci nie tylko tegorocznym maturzystom.

zdj1 Opera zdj2 Opera zdj3 Opera zdj4 Opera zdj5 Opera zdj6 Opera zdj7 Opera

Related Posts