Studniówka 2017

W sobotni wieczór poloneza w OEE Wilga zatańczyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego SPSK w Górznie. Na swoim pierwszym dorosłym balu bawili się uczniowie kl. III i II.
– Już tylko symboliczne sto dni dzieli nas od egzaminu maturalnego. To początek przedmaturalnej wędrówki, czas wspominania najwspanialszych i najgorszych momentów w szkole: pustych zeszytów, a czasami pustych głów, hałaśliwej muzyki i nie mniej hałaśliwych rozmów, kwiatów, które były i których czasem zabrakło, ponieważ nie było odważnych, by je wręczyć, jedynek – tych niechcianych i nieuniknionych, piątek – tych zapracowanych i tych z przypadku. Dziś to wszystko jest już tylko wspomnieniem – mówili uczniowie klasy trzeciej.
Młodzi ludzie podziękowali pani dyrektor Bożenie Zabornej za stworzenie dobrych warunków do nauki, a wszystkim nauczycielom za przekazaną wiedzę. Szczególne podziękowania za trud i poświęcenie włożone w wychowanie otrzymała wychowawczyni: Iwona Malinowska. Wyrazy wdzięczności trzecioklasiści skierowali również do swoich rodziców.

Życzenia powodzenia na maturze oraz realizacji życiowych planów i spełnienia marzeń, a później dobrych wyborów życiowych, a także wspaniałej, szampańskiej zabawy na balu studniówkowym, życzyła uczniom pani dyrektor.

Related Posts