Struktury Kultury – Mikro Grant

W dniu 11.08 odbyło się spotkanie komisji konkursowej projektu Struktury Kultury w konkursie mikrograntowym na projekt z zakresu edukacji kulturowej. Na konkurs wpłynęło 39 projektów. Po podliczeniu punktacji z kart oceny wniosków podjęto decyzję o wyborze następujących projektów:

  1. Zapomniane historie
  2. Mówią ulice
  3. Od kultury do tolerancji. Komunikacja międzykulturowa a kształtowanie postaw tolerancji wśród młodzieży szkolnej
  4. Będzie dobrze dzieciak
  5. Look in the darkness

oraz projekt, który będzie odbywał się w naszym liceum

ALCHEMIA SZTUKI W GÓRZNIEŃSKIM KALEJDOSKOPIE

Ruszamy od 5 września, śledźcie nasze poczynania. Będzie artystycznie i alchemicznie. Nasze działania  będzie można śledzić na stronie internetowej, Facebooku oraz będzie można zobaczyć w październiku w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie.

cropped-logo_blog

 

Related Posts